Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS
Jak to u nás funguje

 

V našem salonu pracujeme výhradně s vlasovou kosmetikou Matrix, tuto kosmetiku najdete pouze v kadeřnických salonech.

Máme skvělé barvy plné lesku, přírodní kosmetiku na vlasy i exklusivní přípravky na udržení tvaru účesu.

U každého z mých kadeřníků dbám na jeho dalším profesionálním růstu, proto je pravidelně podrobuji přezkoušení a absolvování kadeřnických školení a seminářů, kvůli zkvalitňování Vám podáváných služeb.

V našem salonu najdete i rozmanitost cen podle délky praxe a zkušeností kadeřníka.

V salonu fungujeme jako tým a proto každý kadeřník má právo dohlížet na práci služebně mladšího kolegy, a Vy máte vždy ten nejlepší servis v jakékoli cenové kategorii.

 


Něco navíc...

 

Setkáte se u nás také s pravidelnými akcemi, kdy od nás dostáváte dárky za Vaše návštěvy.

Jezdíme na soutěže, focení nebo semináře, které se pořádají i zde v salonu, proto hledáme občas nové modely, info vždy na Facebooku. A samozřejmě můžete sledovat naše práce na Instagramu.

A pro ty z Vás kteří zapomínají při návštěvách co jim to vlastně doma došlo za přípravky? jsme připravili E-SHOP

 


Poděkování

Děkuji všem zákazníkům co mě podporovali v začátcích a pořád jsou s námi i za cenu, že nás už omezují i děti. Samozřejmě modelkám protože toho musí hodně vytrpět a nejvíc svým kadeřnicím na které nedám dopustit..

Slávka Caklová